درباره مجموعه فروارده های کنجدی آب حیات

از دیربـاز، اون قدیم قدیما ( حـدود ۷۰ سال )، در کنـار تـهران منطقـه خوش آب و هوایـی بـود بنام ری، که مردم با ماشین دودی برای دیـدن و زیـارت کردن امام زادگـانشان به آنـجا می رفتـن، یکـی از محلـه های قدیـم ری میـدان کوچـک نام داشت، در آنجـا کـارگاه کوچـکی بـود که در آن حلوا ارده بنام احمدی ساخته می شد.

آن کارگاه کوچک و حلوای خوشمزه انگیـزه ای شد تـا در سال ۱۳۴۸ در منطقه خزانـه تـهران کارخانه ای جهت تولید حلواشکـری ساختـه شود و با نام تـجاری ری به بازار عرضه گردد. ظرفیـت کارخانه ۳ تن در روز بود.

در سال ۱۳۶۸ محل کارخانه به شرکت مترو جهت احداث ایستگاه واگذارگردید.( ایستگاه خزانه ) سال ۱۳۷۰ کارخانه جدید در منطقه ری احداث گردید، با ظرفیت ۶ تن در روز و با تکنولوژی جدید و مدرن مطابق با ظوابط سازمان ملی استاندارد ایران و مجوزهای وزارت بهداشت و درمان.

از ابتدا تمام تلاش مدیریت و پرسنل کارخانه حلواسازی ری ، تولید با بهترین کیفیت و رضایتمندی مردم و مشتریان بوده است. این شعار بیش از نیم قرن تجربه و تلاش مدیریت بوده است.

تمام این موفقیت ها و پیشرفت ها، حاصل تلاش و کوشش شخصیت اول این مجموعه (مدیر عامل و بنیان گذار ) آقای سیـدجمـال احمـدی می باشد. شخصـی که با سفر به چندین کشور اروپایـی و آسیایی برای ایجاد تکنولوژی مدرن و روز دنیا جهت تولید حلواشکری در ایران بسیارتآثیرگذار بوده اند.

سخن مدیر

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای